Dabartis
Dabartis
Dabartis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dabartis

Vampyrų viešpatavimo era
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Valgykla

Go down 
3 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Angelica Sharp
Aukštuomenė
Angelica Sharp


Pranešimų skaičius : 333
Join date : 2010-04-22

Valgykla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Valgykla   Valgykla I_icon_minitimePen. 05 20, 2011 10:04 am

Valgykla nelabai kuo skirėsi nuo prašmatnaus restorano, matyt tik tiek, kad čia nebuvo prašmatniai apsivilkusių padavėjų ir kad gauti maistą, turėjai judėti eile prie maisto išdavimo langelio kaip ir kitose akademijose.
Atgal į viršų Go down
Angelica Sharp
Aukštuomenė
Angelica Sharp


Pranešimų skaičius : 333
Join date : 2010-04-22

Valgykla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valgykla   Valgykla I_icon_minitimePen. 05 20, 2011 10:06 am

Li įžengė į valgyklą. Pasigriebė padėklą, įsidėjo salotų, keptos vištienos, žaliosios arbatos ir desertui trintos varškės su braškių uogiene. Atsisėdo prie didelio lango. Valgykla buvo tuščia nes mokykloje kol kas buvo atostogos.
Atgal į viršų Go down
Abigail Mayer
Moksleivis
Abigail Mayer


Pranešimų skaičius : 62
Join date : 2010-07-13

Valgykla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valgykla   Valgykla I_icon_minitimePen. 05 20, 2011 10:13 am

Tokia visa spindinti iš laimės ir su glėbiu rožių, kad vos jos veidas matosi, įšokuoja Ebė. Aišku vaikas nieko nemato todėl nenuostabu jog užsikabinus už kažkokio suolo nudrimba ant pilvo taip išmėtydama visas savo rožes.
Atgal į viršų Go down
Angelica Sharp
Aukštuomenė
Angelica Sharp


Pranešimų skaičius : 333
Join date : 2010-04-22

Valgykla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valgykla   Valgykla I_icon_minitimePen. 05 20, 2011 10:22 am

Liko apibarstyta rožėmis. Kelių spygliai apdraskė jos veidą. Skeptiškai laiko pakėlusi jau tuščią deserto šaukštelį prie lūpų.

- taip, man ir malonu susipažinti.. Aš Angelica...
Atgal į viršų Go down
Abigail Mayer
Moksleivis
Abigail Mayer


Pranešimų skaičius : 62
Join date : 2010-07-13

Valgykla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valgykla   Valgykla I_icon_minitimePen. 05 20, 2011 10:24 am

Kokie dar spygliai, Ebė visus nurankiojo, kitaip net nebūtų nešusi, be to išsidrėbė tikrai tolėliau nuo merginos. -Aha, aš Ebė,- tokiu neutraliu balseliu pasako, nepatinka jai naujos pažintys, išvis Ebė nemėgsta bendrauti.
Atgal į viršų Go down
Angelica Sharp
Aukštuomenė
Angelica Sharp


Pranešimų skaičius : 333
Join date : 2010-04-22

Valgykla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valgykla   Valgykla I_icon_minitimePen. 05 20, 2011 10:30 am

Nurinko rožes ir atkišo merginai.
- Ebė? toks pilnas tavo vardas?
Atgal į viršų Go down
Abigail Mayer
Moksleivis
Abigail Mayer


Pranešimų skaičius : 62
Join date : 2010-07-13

Valgykla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valgykla   Valgykla I_icon_minitimePen. 05 20, 2011 10:36 am

-Šiaip tai Abigail, bet visi mane vadina Ebe,- švelniai šypteli ir nužvelgia merginą, kažkodėl jai atrodo jog vėl ne ten pataikė, nes ir mergina labai graži kaip ir tie du kvailiai.
Atgal į viršų Go down
Angelica Sharp
Aukštuomenė
Angelica Sharp


Pranešimų skaičius : 333
Join date : 2010-04-22

Valgykla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valgykla   Valgykla I_icon_minitimePen. 05 20, 2011 10:38 am

- malonu- pagaliau nusišypsojo.- mane draugai vadina Li. Tu čia naujokė?- geriau į ją įsižiūrėjo.
Atgal į viršų Go down
Abigail Mayer
Moksleivis
Abigail Mayer


Pranešimų skaičius : 62
Join date : 2010-07-13

Valgykla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valgykla   Valgykla I_icon_minitimePen. 05 20, 2011 10:40 am

-Panašiai, nenoriu čia būti todėl stengiuosi jog mane išmestų, bet nelabai sekasi, nesiseka man, turiu blogus tėvus,- giliai įkvėpusi atsidūsta ir patupdo šikną ant suoliuko.
Atgal į viršų Go down
Angelica Sharp
Aukštuomenė
Angelica Sharp


Pranešimų skaičius : 333
Join date : 2010-04-22

Valgykla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valgykla   Valgykla I_icon_minitimePen. 05 20, 2011 10:47 am

-Nemanau, kad jie jau tokie blogi, jei tave patalpino į brangiausią akademiją visoje Anglijoje.- šyptelėjo.- kodėl tu nori iš čia būti išmesta? gal gi rasi ką įdomaus nuveikti ir nenusižengiant taisyklėms.
Atgal į viršų Go down
Abigail Mayer
Moksleivis
Abigail Mayer


Pranešimų skaičius : 62
Join date : 2010-07-13

Valgykla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valgykla   Valgykla I_icon_minitimePen. 05 20, 2011 10:49 am

-Jiems svarbu, kad tik manęs namuose nebūtų, mat mano tėveliams nepatinko jog lankiausi visuose vakarėliuose, daug gėriau, bei narkotikus vartojau todėl čia ir atsidūriau, noriu savo seno gyvenimo, darysiu viską kad tik ištrūkčiau iš čia,- atsidūsta ir ranka pasiremia smakrą.
Atgal į viršų Go down
Angelica Sharp
Aukštuomenė
Angelica Sharp


Pranešimų skaičius : 333
Join date : 2010-04-22

Valgykla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valgykla   Valgykla I_icon_minitimePen. 05 20, 2011 10:52 am

Kadangi pati Li nieko panašaus nebuvo dariusi. Nežinojo ką ir be sakyti.
- tu bent jau juos turi.- šyptelėjo knabinėdama šakute žirnelį.
Atgal į viršų Go down
Abigail Mayer
Moksleivis
Abigail Mayer


Pranešimų skaičius : 62
Join date : 2010-07-13

Valgykla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valgykla   Valgykla I_icon_minitimePen. 05 20, 2011 11:02 am

-Tas turėjimas...Kaip čia pasakius...- giliai įkvepia. -Mane auklė augino, tėvų beveik nemačiau, dabar net negalėčiau papasakoti kaip jie atrodo jeigu reikėtų,- gūžteli petukais. Aišku turėtų Li užjaust jog ji tėvų neturi, bet Ebė savanaudė.
Atgal į viršų Go down
Angelica Sharp
Aukštuomenė
Angelica Sharp


Pranešimų skaičius : 333
Join date : 2010-04-22

Valgykla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valgykla   Valgykla I_icon_minitimePen. 05 20, 2011 11:06 am

-Matyt mes kažkuo ir panašios.- nusijuokė. Kadangi tėvų visai neprisiminė, tai jai buvo giliai vienodai.
Atgal į viršų Go down
Abigail Mayer
Moksleivis
Abigail Mayer


Pranešimų skaičius : 62
Join date : 2010-07-13

Valgykla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valgykla   Valgykla I_icon_minitimePen. 05 20, 2011 11:08 am

-Gal kažkiek ir panašios,- vėlgi gūžteli petukais, nors Ebė nelabai ir mato panašumų.
Atgal į viršų Go down
Angelica Sharp
Aukštuomenė
Angelica Sharp


Pranešimų skaičius : 333
Join date : 2010-04-22

Valgykla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valgykla   Valgykla I_icon_minitimePen. 05 20, 2011 11:11 am

- kam tau tos rožės?- paklausė žiūrėdama į gėles.
Atgal į viršų Go down
Abigail Mayer
Moksleivis
Abigail Mayer


Pranešimų skaičius : 62
Join date : 2010-07-13

Valgykla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valgykla   Valgykla I_icon_minitimePen. 05 20, 2011 11:16 am

-Sugalvojau kambarį pasipuošt, man patinka rožės,- atsitūpusi susirenka visas rožes ir vėl prisėda.
Atgal į viršų Go down
Angelica Sharp
Aukštuomenė
Angelica Sharp


Pranešimų skaičius : 333
Join date : 2010-04-22

Valgykla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valgykla   Valgykla I_icon_minitimePen. 05 20, 2011 11:18 am

- heh... Įdomiai čia tu- sukikeno ir pradėjo gerti savo žaliąją arbatą.
Atgal į viršų Go down
Abigail Mayer
Moksleivis
Abigail Mayer


Pranešimų skaičius : 62
Join date : 2010-07-13

Valgykla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valgykla   Valgykla I_icon_minitimePen. 05 20, 2011 11:20 am

-Buvau vakariniame sparne, ten ir prisirinkau, tik va niekas manęs dar nesugalvojo išmesti,- nusijuokia ir pauosto rožes, bent jau kvepiančių prisirinko.
Atgal į viršų Go down
Angelica Sharp
Aukštuomenė
Angelica Sharp


Pranešimų skaičius : 333
Join date : 2010-04-22

Valgykla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valgykla   Valgykla I_icon_minitimePen. 05 20, 2011 11:23 am

- akademija draudžia eiti į vakarinį sparną ne šeip dėl įdomumo. Ten renkasi galingiausių žmonių pasaulyje vaikai. Jie reikalauja visiško privatumo. O Mokykla stengdamasi išvengti barnių su elitu, atskyrė mokyklą į dvi dalis.Patarčiau ten daugiau nesilankyti.
Atgal į viršų Go down
Tedi Ursa
Gimęs vampyru
Tedi Ursa


Pranešimų skaičius : 70
Join date : 2011-05-20

Valgykla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valgykla   Valgykla I_icon_minitimePen. 05 20, 2011 11:26 am

Atėjo į valgykla ir užmatė Abigail. Nuėjo prie jos.
- Labas.- Šyptelėjo ir išgirdęs Ang žodžius pradėjo žvengti.
- Draudžia? aš kur noriu ten vaikštau ir kad žinotum kodėl yra atskirta mokykla, tai spėju bėgtum greičiau iš jos.
Atgal į viršų Go down
Abigail Mayer
Moksleivis
Abigail Mayer


Pranešimų skaičius : 62
Join date : 2010-07-13

Valgykla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valgykla   Valgykla I_icon_minitimePen. 05 20, 2011 11:27 am

-Man įdomu kodėl aš nesu ten, nes priklausau elitui, turiu mokintis su paprastais vaikais, dabar tikrai paskambinsiu tėvams, įkišo mane į kažkokią skylę, fui,- visa net nusipurto. -Sveikas,- tyliai sumurma.
Atgal į viršų Go down
Tedi Ursa
Gimęs vampyru
Tedi Ursa


Pranešimų skaičius : 70
Join date : 2011-05-20

Valgykla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valgykla   Valgykla I_icon_minitimePen. 05 20, 2011 11:30 am

- Kodėl tokia be nuotaikos?- pasižiūrėjo į Abi.
Atgal į viršų Go down
Angelica Sharp
Aukštuomenė
Angelica Sharp


Pranešimų skaičius : 333
Join date : 2010-04-22

Valgykla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valgykla   Valgykla I_icon_minitimePen. 05 20, 2011 11:31 am

Žinoma Angelica žinojo kas tokie yra Nova, Fay ir kiti vakarinio sparno mokiniai. Tačiau jokiu būdu negalėto to pasakyti.. Susimovė prabilusi apie elitą ir pabandė tai ištaisyti.
- Abi, kokie tavo pažymiai? jei nesi genijus kaip kad jie, tai tu ir neturėjai ten patekti...- numykė.
Atgal į viršų Go down
Tedi Ursa
Gimęs vampyru
Tedi Ursa


Pranešimų skaičius : 70
Join date : 2011-05-20

Valgykla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valgykla   Valgykla I_icon_minitimePen. 05 20, 2011 11:32 am

Vėl nusijuokė.- Nup pažimių niekas nepriklauso.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Valgykla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valgykla   Valgykla I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Valgykla
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Dabartis :: NOCTU AKADEMIJA :: Akademijos pagrindinis pastatas :: Koridoriai-
Pereiti į: